Sticker Hartjes zwart wit | 10 stuks
Deze zwarte sticker met witte hartjes maakt je kadootje nóg leuker! Plak hem op een pakje, een envelop, in je fotoalbum of gewoon in je agenda!
- Je krijgt 10 stickers
- Formaat sticker: 4,5 cm
- Merk: studiojans.nl
Klanten kochten ook
- Sticker Leopard terra | 10 stuks
Roaaar!! Hoe tof is deze leopard sticker? Met deze stickers maak je een kadootje nóg leuker! Plak hem op een pakje, een envelop, als sluitsticker op een inpakzakje, in je fotoalbum of gewoon in je agenda!
∙ Je krijgt 10…€ 1,50 - Sticker Bloem nude | 10 stuks
Met deze minimalistische sticker maak je een cadeautje of envelop nóg leuker! Plak hem op een cadeautje, een envelop, als sluitzegel op een inpakzakje, in je fotoalbum óf gewoon in je agenda.
∙ 10 stickers
∙ Formaat…€ 1,50 - Sticker Voor jou leukerd! | 10 stuks
Voor jou leukerd! Deze sticker is toch te gek? Met deze stickers maak je een cadeautje of envelop nóg leuker! Plak hem op een cadeautje, een envelop of als sluitzegel op een inpakzakje!
∙ 10 stickers
∙ Formaat sticker: 4,5…€ 1,50